Lista kategorii

Pierwszy ekoKubek Cuppies

(Żabka)

4604

Gotowe do wysyłki
Zamówienie złożone teraz dostarczymy do Ciebie we wtorek, 25.09.2018
Ilość

  • Korzystne rabaty
  • Darmowa dostawa od 50 zł
  • 30 dni na zwrot bez żadnych pytań
  • Brak konieczności rejestracji konta
  • Zamów przez telefon: 22 299 34 14

Opis:

ekoKubek Cuppies to kubeczek z małą żabką ukrytą na dnie aby nauka picia z prawdziwego kubka była dla dziecka przyjemną zabawą.

Jeżeli Twoje dziecko skończyło już 2 latka, nadszedł czas aby zaczęło pić z "dorosłego" kubka. Amerykańska Akademia Pedriatyczna rekomenduje aby rodzice zaczęli uczyć swoje dziecko picia z prawdziwego kubka już w wieku 12 miesięcy. Między 2 a 3 rokiem życia, maluch powinnien zupełnie przestać pić z kubka niekapka.

Rozstanie z ulubioną butelką, a później z kubkiem niekapkiem, bywa bardzo bolesne dla maluszka i dla rodziców. ekoKubeczek Cuppies z uroczą żabką to świetny kandydat na pierwszy „dorosły” kubek dziecka – ukryty na jego dnie zwierzaczek sprawi, że maluch wypije wszystko do ostatniej kropli.
Cuppies nie tyko przeznaczone są dla tych dzieci, które chcą zacząć pić z "dorosłego" kubeczka ale także dla tych, które nie lubią pić mleka i dla tych które po prostu codziennie będą cieszyć się z małego zwierzątka, które mieszka w ich kubeczku. Rodziców ucieszy też fakt, że jest on w 100% biodegradowalny i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji.


ekoKubek Cuppies z żabką zaprojektowany jest w taki sposób, aby wprost zachęcać dzieci do sięgnięcia po niego. Śliczny zielony, przyciągający wzrok kolor, dwa uchwyty ułatwiające trzymanie w małych rączkach, przyjemny w dotyku bio-plastik – wszystko to ułatwi bezbolesne pożegnanie się z niekapkiem. Największą atrakcją jest jednak ukryte na dnie kubka sympatyczne zwierzątko: żabka. Nic nie zmobilizuje tak dziecka do wypicia soku, herbaty czy mleka, jak obietnica dotarcia do ulubionego zwierzątka. A ile przyjemności oraz okazji do śmiechu dostarcza widok wyglądającej z kubka z mlekiem główki żabki! Doskonałe połączenie rozwoju i zabawy.

Bezpieczne dla dziecka, przyjazne dla Ziemi.

ekoKubeczki Cuppies od JJ Rabbit to nie tylko produkt niezwykle przydatny i zabawny, lecz także w pełni bezpieczny dla dziecka oraz przyjazny naszej planecie. Kubek w 100% wyprodukowany jest z bio-plastiku, powstającego z przetworzonych roślin. Dzięki temu nie zawierają one żadnych szkodliwych dla dziecka substancji, w tym m.in. BPA., ftalanów, PVC. Bio-plastik wykonany jest z cukrów i skrobi pochodzących z roślin takich jak kukurydza i trzcina cukrowa. Podczas produkcji bio-plastiku zużywanych jest mniej paliw kopalnych, emitowanych jest mniej gazów cieplarnianych, a przy tym bio-plastik daje więcej możliwości recyklingu niż jakikolwiek inny rodzaj plastiku.
ekoKubek Cuppies jest całkowicie biodegradowalny, co stanowi dodatkowy plus, a jednocześnie może stać się świetną okazją do rozmowy z dzieckiem na temat związane z ochroną środowiska naturalnego.

Pierwszy ekoKubeczek Cuppies ma pojemność 235 ml.

Opinie klientów:

Podobne produkty

Kule Tobbles Neo

13500

Bobo Przyssawki

9900

Rolligo Pojazd dla Malucha

11400

ekoSztućce ergoFork+Spoon

2713