Lista kategorii

CzuCzu Poznaję Cyferki

(Dla dzieci 5+)

2537

Gotowe do wysyłki
Zamówienie złożone teraz dostarczymy do Ciebie we wtorek, 22.01.2019
Ilość

  • Korzystne rabaty
  • Darmowa dostawa od 50 zł
  • 30 dni na zwrot bez żadnych pytań
  • Brak konieczności rejestracji konta
  • Zamów przez telefon: 22 299 34 14

Opis:

Poznaję Cyferki  to zbiór edukacyjnych, genialnych zagadek dla dzieci zaczynających przygodę z cyferkami i liczeniem. Zabawa z cyferkami CzuCzu jest świetnym wstępem do nauki liczenia. W książeczce znajdziemy dopasowane do wieku dzieci zadania, które uczą rozpoznawania cyfr i liczenia, ćwiczą spostrzegawczość i koncentrację, rozwijają umiejętności logicznego myślenia oraz pobudzają wyobraźnię i kreatywność.

CzuCzu Poznaję Cyferki to zbiór rozwijających, edukacyjnych zabaw z liczbami. Nauka cliczenia i cyferek staje się przygodą dzięki ekscytującym zagadkom i łamigłówkom! Zabawa z cyferkami kształtuje słuch fonemowy, uczy rozpoznawania cyfer, ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację, rozwija umiejętności logicznego myślenia oraz pobudza wyobraźnię i kreatywność.

Każdej cyfrze towarzyszą wesołe ilustracje, zadania na spostrzegawczość, oraz zagadki w formie pytań i odpowiedzi, które ćwiczą wiedzę o liczbach. Dzięki nim nauka liczenia staje się edukacyjną, ekscytującą zabawą.


Nowa seria edukacyjnych książeczek CzuCzu jest skierowana do dzieci, które wkrótce rozpoczną szkolną przygodę. Poznaję Literki, Poznaję Cyferki oraz Poznaję Angielski. Słowniczek obrazkowy to sposób na łagodne wprowadzenie dzieci w świat liter, cyfr i angielskich słówek. Dzięki rozwijającym zagadkom w postaci pytań i odpowiedzi nauka czytania, liczenia i poznawania obcojęzycznych zwrotów jest świetną zabawą.


CzuCzu Poznaję Cyferki zawiera: 50 dwustronnych kolorowych kart w formie wachlarzyka. Dzięki poręcznej formie można go zabrać ze sobą wszędzie. Karty CzuCzu są świetną rozrywką podczas podróży, czekania u lekarza. Opinie klientów:

Podobne produkty

CzuCzu Poznaję Angielski. Słowniczek Obrazkowy

2537

Akademia CzuCzu, 5-6 lat.

2537

Zagadki CzuCzu dla dzieci od 5-6 lat

2028