Lista kategorii

Czuczu Poznaję Literki

(Dla dzieci 5+)

2537

Gotowe do wysyłki
Zamówienie złożone teraz dostarczymy do Ciebie w czwartek, 21.09.2017
Ilość

  • Korzystne rabaty
  • Darmowa dostawa od 50 zł
  • 30 dni na zwrot bez żadnych pytań
  • Brak konieczności rejestracji konta
  • Zamów przez telefon: 22 299 34 14

Opis:

Nowa seria edukacyjnych książeczek CzuCzu jest skierowana do dzieci, które wkrótce rozpoczną szkolną przygodę. Poznaję Literki, Poznaję Cyferki oraz Poznaję Angielski. Słowniczek obrazkowy to sposób na łagodne wprowadzenie dzieci w świat liter, cyfr i angielskich słówek. Dzięki rozwijającym zagadkom w postaci pytań i odpowiedzi nauka czytania, liczenia i poznawania obcojęzycznych zwrotów jest świetną zabawą.


CzuCzu Poznaję Literki to zbiór rozwijających, edukacyjnych zabaw z alfabetem. Nauka czytania staje się przygodą dzięki ekscytującym zagadkom i łamigłówkom! Zabawa z literkami kształtuje słuch fonemowy, uczy rozpoznawania liter i czytania, ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację, rozwija umiejętności logicznego myślenia oraz pobudza wyobraźnię i kreatywność.

Każdej literze towarzyszą wesołe ilustracje, zadania na spostrzegawczość, oraz zagadki w formie pytań i odpowiedzi, które ćwiczą wiedzę o literkach. Dzięki nim nauka czytania staje się edukacyjną, ekscytującą przygodą.

CzuCzu Poznaję Literki zawiera: 50 dwustronnych kolorowych kart w formie wachlarzyka. Dzięki poręcznej formie można go zabrać ze sobą wszędzie. Karty CzuCzu są świetną rozrywką podczas podróży, czekania u lekarza. Opinie klientów:

Podobne produkty

Akademia CzuCzu, 5-6 lat.

2537

CzuCzu Poznaję Cyferki

2537