Lista kategorii

Bezpieczne Krosno Cool Rainbow Loom

(Do robienia branosolete z gumeczek. Wiek 8+)

4673

Brak towaru

  • Korzystne rabaty
  • Darmowa dostawa od 50 zł
  • 30 dni na zwrot bez żadnych pytań
  • Brak konieczności rejestracji konta
  • Zamów przez telefon: 22 299 34 14

Opis:

Cool Rainbow Loom - Bezpieczny zestaw kreatywny do robienia tęczowych bransoletek z kolorowych gumeczek.

Tęczowe Bransoletki to więcej niż tylko moda, która w zeszłym roku opanowała całą Amerykę, łącznie z czwórką moich dzieci. Tęczowe Bransoletki, które robi się z kolorowych gumeczek  na warsztacie tkackim zwanym z angielskiego Loom stały się obsesją.  Szał robienia bransoletek z gumczekek szybko rozprzestrzenił się po, można śmiało powiedzieć całym świecie. Dzieci tak zaangażowały się w robienie bransoletek, pierścionków, naszyjników z kolorowych gumek,  że niektóre szkoły w USA zakazały przynoszenia ich do szkoły. Ale nie tylko dzieci polubiły tęczowe bransoletki .... sama mam ich kilkanaście i nie dlatego, że zrobiła je moja córka, ale ponieważ są śliczne i kolorowe.


Zestaw Cool Rainbow Loom zawiera 600 kolorowych gumeczek, 24 klipsy, szydełko oraz warsztat tkacki czyli Loom. Zestaw kreatywny Cool Rainbow to nie tylko zabawka dla dziewczynek, wystarczy zmienić kolory gumek z różowych na czerwony i stworzyć prawdziwie „męską” bransoletkę.Ze względu na małe elementy, szydełko zestaw Cool Rainbow Loom jest przeznaczony dla dzieci powyżej 8 roku życia, jednak i 5 letnie maluchy świetnie sobie radzą, ćwiczą koordynację rąk i skupienie (przy nadzorujących ich rodzicach). Zabawka stała się hitem w Stanach i na świecie, ponieważ jest to genialna zabawa dla tak dla  8 latki jak i 18 latki . Starsze dzieci robią skomplikowane wzory, młodsze łatwiejsze, od prostych bransoletek po kolczyki, torebki, gumowe ludziki. Zestaw jak i gumeczki posiadają badania EN71, oraz znak jakości CE, jako zestaw kreatwyny dla dzieci od 8 roku życia.

Gumeczki są bezpiecznie, nie zawierają ŻADNYCH toksycznych substacji.  Gumki zostały przebadane w polskim Instytucie KOMAG, co potwieradzają przedstawione w opisie badania.

Zobacz jak zrobić najbardziej popularny wzór, który nagrała specjalnie dla nas 12 letnia Gosia.Opinie klientów:

Podobne produkty

Bezpieczne gumeczki Loom Bands

660

Bezpieczne gumeczki Loom Bands

660

Bezpieczne gumeczki Loom Bands

660

Bezpieczne gumeczki Loom Bands

660