Lista kategorii

Lalka Lammily - lalka z niedoskonałościami

(Anty-barbie)

100

Gotowe do wysyłki
 Dostawa GRATIS
Zamówienie złożone teraz dostarczymy do Ciebie we wtorek, 28.03.2017
Ilość

  • Korzystne rabaty
  • Darmowa dostawa od 50 zł
  • 30 dni na zwrot bez żadnych pytań
  • Brak konieczności rejestracji konta
  • Zamów przez telefon: 22 299 34 14

Opis:

Lalka Lammily nazywana także "normalną" Barbie lub anty Barbie. Lammily to  lalka o której rozpisują się światowe media między innymi Time, Cosmopolitan, Galmour,  przyjechała do Polski, wiemy już, że na stałe.  Lammily to pierwsza "modowa" lalka, która ma proporcje ciała 19 letniej dziewczyny. Lalka została stworzona aby pomóc dziewczynkom rozwijać pozytywny wizerunek ciała. 

Lalka Lammily jest naturalna i dzięki swojej prawdziwie dziewczęcej figurze promuje realistyczne normy piękna - nie jest wychudzoną supermodelką, nie ma dużego biustu i talii osy, brakuje jej mocnego makijażu. Lalka Lammily, jest piękna ponieważ podobna jest do przeciętnej kobiety, nosi adidasy, koszulę, szorty. 

Lammily najbardziej lubi podróżować, chodzić do parku, spotykać się z przyjaciółkami. To lalka, w której dziewczynki rozpoznają swoją siostrę, mamę, siebie. 

Jeżeli chcesz aby Twoja córka, kochała swój wygląd, była pewna siebie podaruj jej Lammily, w której odnajdzie przyjaciółkę. Inne laki są śliczne ale nie odpowiadają rzeczywistości, dlatego dziewczynki gdy dorastają patrzą na Barbie jako ideał piękna, niestety osiągalny tylko w wirtualnym świecie. 

Lalka Lammily ma 28 centymetrów wysokości, ma ruchome dłonie, stopy, szyję, ręce, zginające się kolna i łokcie. Lalka ubrana jest w niebieską koszulę, jeansowe szorty oraz białe adidasy. Ma długie, niewystylizowane brązowe włosy, łatwe do czesania i układania. Lalka zapakowana jest w eleganckie tekturowe pudełko.
Zabawkowicz.pl o lalce Lammily.Strony społecznościowe:


Recenzje na blogach:

Kolorowe Baloniki są wyłącznym dystrybutorem tego produktu w Polsce.

Chcesz mieć ją w swoim sklepie? Skontaktuj się z nami.

Opinie klientów:

Podobne produkty

CzuCzu Xplore Team. Survival.

19

CzuCzu. Mini Puzzle. Jeżyki.

13

CzuCzu. Puzzle Mapa Polski.

54

CzuCzu. Mini Puzzle. Liski.

13