Lista kategorii

Bezpieczne Krosno Sunshine Loom

(Zestaw do robienia bransoletek z gumeczek. Wiek 5+)

99

Gotowe do wysyłki
 Dostawa GRATIS
Zamówienie złożone teraz dostarczymy do Ciebie we wtorek, 21.08.2018
Ilość

 • Korzystne rabaty
 • Darmowa dostawa od 50 zł
 • 30 dni na zwrot bez żadnych pytań
 • Brak konieczności rejestracji konta
 • Zamów przez telefon: 22 299 34 14

Opis:

Bezpieczne Krosno Sunshine Loom od Friendly Bands do tworzenia bransoletek z gumeczek - Wyróżnienie w konkursie Zabawka Roku 2014


Krosno Sunshine Loom oraz akcesoria Friendly Bands to jest gumki, zapinki, zawieszki nie zawierają ftalanów, oraz innych niebezpiecznych substancji, co potwierdzają niezależne badania przeprowadzone przez międzynarodową agencję BCT. Krosno Sunshine Loom posiada badania EN71 dopuszczające do sprzedaży zabawki na rynku europejskim, znak jakości CE. Krosno oraz akcesoria amerykańskiej firmy Friendly Bands przeszły rygorystyczne badania dopuszczające je do sprzedaży w USA. Zaintereswanych obejrzeniem raportów z testów, prosimy o kontakt e-mailem kontakt@kolorowebaloniki.pl

 

Sunshine Loom od FriendlyBands jest jedynym na świecie okrągłym zestawem do robienia z małych gumeczek: tęczowych bransoletek, naszyjników, pierścionków a nawet torebek. Zestaw zawiera okrągłe krosno wraz z miejscem do przechowywania akcesoriów (gumeczek, zapinek, zawieszek), przezroczystą pokrywkę zabezpieczającą Sunshine Loom i akcesoria, szydełko, 3 kolorowe zawieszki, 24 zapinki, ponad 600 wysokiej jakości gumeczek (nie zawierających lateksu) oraz instrukcję użytkowania.

Wszystkie haczyki na warsztacie tkackim Sunshine Loom są ruchome i ponumerowane, dzięki czemu łatwiejsze jest wykonanie bransoletek na podstawie schematów rysunkowych oraz polskich filmów instruktażowych na kanale youtube. Zależnie od wzoru bransoletki zbędne haczyki można wyjąć, aby nie przeszkadzały w jej wykonaniu. 


Zestaw kreatywny Sunshine Loom do tworzenia bransoletek, naszyjników, pierścionków z małych gumek to okrągły warsztat tkacki wraz z miejscem do przechowywania akcesoriów.  Aby ułatwić naukę robienia bransoletek ma ponumerowane haczyki, co umożliwia wykonywanie bransoletek wg opisów wzorów. Okrągły kształt daje możliwość tworzenia nawet skomplikowanych wzorów bransoletek w dużych rozmiarach.


Zestaw Sunshine Loom zawiera:

 • okrągłe krosno, 

 • szydełko,

 • 3 wymienne kolorowe zawieszki,

 • 24 zapinki w kształcie litery S,

 • ponad 600 wysokiej jakości gumeczki niezawierające lateksu,

 • instrukcję użytkowania oraz filmy instruktażowe dostępne online w języku polskim.
Co wyróżnia Sunshine Loom od innych zestawów?  Zestaw Sunshine Loom został zaprojektowany przez wtedy 10 letnią Jessikę. Projekt jest starannie przemyślany. Warsztat tkacki posiada aż 70 ponumerowanych haczyków, dzięki czemu łatwo wykonać efektowne bransoletki o różnej wielkości bez konieczności dokupywania dodatkowych elementów.

Zaprojektowany przez Jessikę warsztat tkacki Sunshine Loom jest tak przemyślany aby wykonanie zaprojektowanych przez nią bransoletek było łatwą i fajną zabawą.  Ze względu na swoją unikalną konstrukcję wykonanie trudniejszych wzorów bransoletek zajmuje dwa razy mniej czasu, niż na innych tego typu zestawach kreatywnych. Sunshine Loom jest wykonany z bardzo wytrzymałego materiału. Dodatkowa pokrywka chroni rozpoczęty projekt, posortowane gumeczki, zapinki i zawieszki. Mamy będą zachwycone, że małe gumeczki i zapinki mają swoje zamknięte miejsce.


Ostrzeżenie! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zabawka zawiera małe elementy, ryzyko udławienia się. 

Opinie klientów:

Podobne produkty

Bezpieczne gumeczki Loom Bands

6

Bezpieczne gumeczki Loom Bands

6

Bezpieczne gumeczki Loom Bands

6

CzuCzu. Puzzle Mapa Polski.

54