Nasze marki

Dostawa

Darmowa Dostawa

Zamówienia na kwotę przekraczającą 50 zł dostarczamy bezpłatnie kurierem.

Kurier

Dostawa za pośrednictwem kuriera to szybki i pewny sposób realizacji zamówienia. Przesyłki dostarczane są następnego dnia roboczego po nadaniu. Wybierając realizację zamówienia kurierem, klient może monitorować swoją przesyłkę od momentu nadania.

Odbiór Osobisty

Zamówione produkty można odebrać osobiście w naszym magazynie w Kaniach, przy ul. Szkolnej 5 (zobacz na mapie).

Magazyn jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 14.

Koszty dostawy (przy zakupach poniżej 50 zł)

Płatność przelewem i PayU

Płatność za pobraniem

Kurier 15 zł 20 zł

Czas realizacji dostawy

Posiadamy własne, doskonale zaopatrzone magazyny, a produkty znajdujące się na stronie internetowej stoją na półkach w naszym sklepie. Dlatego wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Przy wyborze opcji dostawy kurierem przesyłka powinna dotrzeć do adresata w następnym dniu roboczym po dniu nadania przesyłki. W okresach wzmożonego ruchu w firmach kurierskich (np. Święta Bożego Narodzenia) mogą wystąpić niewielkie opóźnienia, ale maksymalny czas realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 48 godzin.  Jeśli czekacie Państwo na paczkę dłużej - bardzo prosimy o kontakt byśmy mogli rozwiązać

Sklep KoloroweBaloniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za wydłużony czas dostawy lub brak dostawy przedmiotu zamówienia w sytuacji gdy klient poda nieprawidłowe lub niepełne dane  adresu dostawy.