Lista kategorii

Dostawa

Darmowa Dostawa

Zamówienia na kwotę przekraczającą 50 zł dostarczamy bezpłatnie kurierem.

Kurier

Dostawa za pośrednictwem kuriera to szybki i pewny sposób realizacji zamówienia. Przesyłki dostarczane są następnego dnia roboczego po nadaniu. Wybierając realizację zamówienia kurierem, klient może monitorować swoją przesyłkę od momentu nadania.

Odbiór Osobisty

Produkty wystawione w sklepie internetowym są dostępne w sklepie stacjonarnym Kolorowe Baloniki na ul. Warszawskiej 12b, 05-805 Kanie (zobacz na mapie).

Klient może dokładnie obejrzeć zamówione produkty przed dokonaniem opłaty. Przyjazna obsługa sklepu odpowie na pytania, doradzi. Odbiór osobisty jest możliwy w godzinach otwarcia sklepu stacjonarnego. 

Godziny otwarcia sklepu stacjonarnego:
Pon.- Pt.: 9 do 16

Koszty dostawy (przy zakupach poniżej 50 zł)

Płatność przelewem i PayU

Płatność za pobraniem

Kurier 15 zł 20 zł

Czas realizacji dostawy

Posiadamy własne, doskonale zaopatrzone magazyny, a produkty znajdujące się na stronie internetowej stoją na półkach w naszym sklepie. Dlatego wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Przy wyborze opcji dostawy kurierem klient powinien otrzymać zamówione produkty następnego dnia roboczego. Ponieważ w okresach wzmożonego ruchu mogą wystąpić niewielkie opóźnienia, w tych okresach maksymalny czas realizacji zamówienia to 48h. 

W sytuacji podania przez klienta nieprawidłowych lub niepełnych danych, w tym nieprawidłowego lub niepełnego adresu dostawy, sklep KoloroweBaloniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za wydłużony czas dostawy lub brak dostawy przedmiotu zamówienia.