Lista kategorii

Dostawa

Darmowa Dostawa

Zamówienia na kwotę przekraczającą 50 zł dostarczamy bezpłatnie kurierem.

Kurier

Dostawa za pośrednictwem kuriera to szybki i pewny sposób realizacji zamówienia. Przesyłki dostarczane są następnego dnia roboczego po nadaniu. Wybierając realizację zamówienia kurierem, klient może monitorować swoją przesyłkę od momentu nadania.

Odbiór Osobisty

Produkty wystawione w sklepie internetowym są dostępne w sklepie stacjonarnym Kolorowe Baloniki na ul. Warszawskiej 12b, 05-805 Kanie (zobacz na mapie).

Klient może dokładnie obejrzeć zamówione produkty przed dokonaniem opłaty. Przyjazna obsługa sklepu odpowie na pytania, doradzi. Odbiór osobisty jest możliwy w godzinach otwarcia sklepu stacjonarnego.

Sklep stacjonarny czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 16.

Koszty dostawy (przy zakupach poniżej 50 zł)

Płatność przelewem i PayU

Płatność za pobraniem

Kurier 15 zł 20 zł

Czas realizacji dostawy

Posiadamy własne, doskonale zaopatrzone magazyny, a produkty znajdujące się na stronie internetowej stoją na półkach w naszym sklepie. Dlatego wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Przy wyborze opcji dostawy kurierem przesyłka powinna dotrzeć do adresata w następnym dniu roboczym po dniu nadania przesyłki. W okresach wzmożonego ruchu w firmach kurierskich (np. Święta Bożego Narodzenia) mogą wystąpić niewielkie opóźnienia, ale maksymalny czas realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 48 godzin.  Jeśli czekacie Państwo na paczkę dłużej - bardzo prosimy o kontak byśmy mogli rozwiązać

Sklep KoloroweBaloniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za wydłużony czas dostawy lub brak dostawy przedmiotu zamówienia w sytuacji gdy klient poda nieprawidłowe lub niepełne dane dot. adresu dostawy.